O firmie

DOMBUD ZACHÓD, jest przedsiębiorstwem z Polskim kapitałem. Znając polski rynek, stworzyliśmy firmę Developerską, która zajmuje się budową osiedli w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wielorodzinnej.

Swoim klientom oferujemy mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym. Nasze domy mają optymalną powierzchnię oraz dajemy elastyczność w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów. Stosujemy technologię murowaną w stanie surowym, developerskim lub pod klucz.

Nasza kadra kierownicza posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i na kontraktach za granicą. Charakteryzuje się wysoką fachowością oraz wiedzą techniczną.

Firma posiada niezwykle ciekawą ofertę. U nas kupisz DOM z własnym podwórkiem, garażem, w ustronnej okolicy, a zarazem dobrze usytuowany pod względem komunikacyjnym, a to wszystko w CENIE MIESZKANIA.

Jesteśmy firmą stabilną finansowo, rzetelną o ugruntowanej pozycji na rynku Gorzowskim.

W ramach swojej branży rozwijamy się równomiernie i cieszymy się opinią jednego z najbardziej dynamicznych i rozwijających się przedsiębiorstw w województwie lubuskim.

Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca całego zespołu profesjonalistów, którzy dążą do zapewnienia naszym klientom usług o najwyższej jakości.

Nasz team

Co nas wyróżnia